Музично-драматичний театр
Logo Музично-драматичний театр
 

"Музично-драматичний театр" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+38 (03722) 2-26-49
Полное название: Музично-драматичний театр
Еще названия:Музыкально-драматический театр, Черновцы
Категории:
 • Театры Черновцов
 • Достопримечательности Черновцов
 • Сайт:http://dramtheater.cv.ua/

  Музично-драматичний театр

  Чернівецький театр – це мрія з оксамиту і золота, спроектована віденськими архітекторами Гельмером і Фельнером. І все ж вони були запрошені на роботу в Чернівці лише після того, як були споруджені за їх проектами театри у Відні й Одесі.

  Чернівецький театр – то пам’ятник обізнаним з культурою чернівчанам, які понад усе боялись набути репутації провінції і палко прагнули ні в чому не поступатися шановному метрополю Відню”. Так писав німецький письменник Георг Гайнцен.

  Одним з найгарніших місць Чернівців є ансамбль Театральної площі, з гранітними спусками до скверу посередині. Окрасою і ключовою спорудою в забудові площі є музично-драматичний театр м. О. Кобилянської, збудований у 1903-1905 рр. за проектом архітекторів Ф.Фельнера і Г.Гельмера як міський театр. За архітектурою та інтер’єром він не поступався перед віденським. Про це втілення мистецьких амбіцій чернівчан гарно висловився австрійський публіцист Г.Гайнцен: “Чернівецький театр – це мрія з оксамиту й золота, спроектована віденськими архітекторами Гельмером і Фельнером... Чернівецький театр – то пам”ятка обізнаним із культурою чернівчанам...”. Тут виступали великі майстри оперної та драматичної сцени Європи: великий Енріко Карузо, Федір Шаляпин, Соломія Крушельницька, Марія Бієшу, актор австрійської драми Моіссі та інші.

  рупа Чернівецького музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської – колектив зрілий, творчий. Скарбницю української сцени поповнюють своїми роботами народні артистки України Ольга Ільїна і Тамара Кільчицька, заслужені артисти України Андрій Піддубний, Лариса Попенко, Богдан Братко, Катерина Чумакова, Наталія Гунда. Провідні майстри сцени: Діна Анепська, В'ячеслав Стаханов. Артисти Оксана Івахнюк, Валентина Головко, Крістінана Зборлюкова, Яна Тараненко, Віктор Барановський, Микола Гоменюк, Вадим Глазнєв, Марина Тимку, Денис Поліщук, Григорій руденко-Краївський та інші. Очолює театральну роботу художній керівник театру – заслужена артистка України Людмила Скрипка. Директор театру – заслужений працівник культури України Юрій Марчак. Режисер театру – Андрій Романов. Головний художник – Наталія Руденко-Краєвська. Керівник літературно-драматичної частини – Наталія Федорович. Хормейстер – Тетяна Д'яченко. Головний диригент – Володимир Шнайдер.

  Нинішня репертуарна афіша театру – українська та зарубіжна класика, вистави сучасних авторів, різні за жанрами, стилістичними особливостями, манерою акторського виконання, це «Різдвяна ніч» за М.Гоголем, «Кайдашева сім’я» за І.Нечуєм-Левицьким, поновлений «Запечатаний двірник» Ю.Федьковича, «Рятуйте, мене женять!» К. Крьоца, «Дивна місіс Севідж» Дж. Патріка та інші. Особливу увагу театр приділяє роботі з сучасними письменниками та поетами. Під керівництвом Л. Скрипки було зінсценізовано такі твори, як "Солодка Друся" М. Матіос, "Туга за майбутнім" за поезією В.Китайгородської, "Казка про калинову сопілку" О.Забужко. Не оминає увагою театр і маленьких глядачів. Для них поставлені вистави: «День народження кота Леопольда» А.Хайта, «Снігова королева» Є.Шварца, «Жила собі Сироїжка» В.Зиміна, «Карлсон, який живе на даху» А. Ліндгрен, та інші.

  З метою популяризації театрального мистецтва в Чернівцях у 2003 році був започаткований фестиваль комедії „Золоті оплески Буковини”, який викликав неабияку цікавість як шанувальників театру, так і пересічних глядачів. На сьогодні фестиваль набув статусу регіонального, у ньому беруть участь не тільки українські театральні колективи, але й зарубіжні.

  "Музично-драматичний театр" находится по адресу: Чернівці, Театральна площа, 1. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Музично-драматичний театр", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Чернівці, Театральна площа, 1"! Если Вам нравится "Музично-драматичний театр" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Чернiвецький художнiй музей 0,324 км.
  Музично-драматичний театр 0 км.
  Площа Філармонії 0,421 км.
  Резиденция митрополитов (Университет) 0,763 км.
  Николаевский собор (Пьяная церковь) 0,973 км.
  Иезуитский костел 0,846 км.
  Крещатицкий монастырь 0,32 км.
  Видовая площадка 0,32 км.
  Армянская церковь 0,7 км.
  Кафедральный собор Святого Духа 0,638 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты