Петрівський ярмарок 2012 в Чернівцях

 
Добавлено: 2012-07-02 20:49:28 Новости Культура
«Петрівський ярмарок» розкинеться майже по всьому історичному центру міста
 

14-15 липня 2012 року у Чернівцях відбудеться традиційне міське свято «Петрівський ярмарок». Місце проведення – площі Центральна, Соборна, Театральна, Філармонії, Турецької криниці та прилеглі до них вулиці.

У програмі ярмарку: виставки-продажі товарів народного споживання, презентації продукції місцевих та вітчизняних товаровиробників, будівельної галузі, ресторанного господарства, туристичного потенціалу міста та області, виробів народних майстрів, спортивні, розважальні та культурно-мистецькі заходи.

Територію «Петрівського ярмарку» між собою поділили 5 чернівецьких площ та декілька прилеглих до них вулиць. Організатори вирішили, що кожна площа та вулиця повинна мати окрему тематику, відповідно будуть розташовані і групи товарів учасників ярмарку.

На Центральній площі можна буде подивитись та придбати продовольчі товари та продукцію бджільництва, також відвідувачі зможуть побачити виставку-продаж хлібобулочних та кондитерських виробів

На Соборній площі розмістяться непродовольчі товари, а поруч у сквері буде розташований «Дитячий майданчик»

Театральну площу займуть банківські установи, страхові компанії, кредитні спілки, рекламні агентства та автосалони.

Площа Філармонії перетвориться на туристичне містечко та «Пивний майдан»

На площі Турецької криниці розташується «Мистецькій узвіз»

Також територією «Петрівського ярмарку» стануть і деякі вулиці у історичному центрі міста. Зокрема, на вул. Емінеску розташуються виробники та продавці меблів, на вул. Худякова розміститься виставка-продаж друкованої продукції, а на вул. Кобилянської відбуватиметься фестиваль закладів ресторанного господарства.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты