Буковинська корчма
Logo Буковинська корчма
 

"Буковинська корчма" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+38 (0372) 585-625, 583-600, 583-625, 585-633
Полное название: Ресторан Буковинська корчма
Еще названия:restoran bukovinska korchma
Категории:
 • Рестораны Черновцов
 • Последние новости

  Все новости
   

  Кращі ресторани української кухні в Чернівцях

  Кращі ресторани української кухні в Чернівцях
  Добавлено 2014-09-12 15:21:10

  Традиції української кухні здавна відомі у всьому світі. Мабуть, ніхто не відмовиться від апетитного борщику, смачненьких вареників, пампушок або ж інших смаколиків, що походять з України. Страви саме ...

   
  Читать Дальше
   

  Ресторан Буковинська корчма

  Відчути романтику минулих віків та поринути у справжню українську пригоду можна, відвідавши «Буковинську корчму», що знаходиться на першому поверсі готелю «Буковина». Про це особливе для українців місце, де можна було не лише скуштувати спиртних напоїв та смачно попоїсти, а й поділитися новинами, сердечно погомоніти, знайти пораду чи просто пересидіти негоду, згадував у своїх творах навіть український класик Тарас Григорович Шевченко. Забути про час та подумки повернутися у далеке 19 століття Вам допоможе оригінальна обстановка цього вишуканого закладу. Про давні мистецькі традиції та звичаї нашого народу Вам нагадають візерунки та квіти на віконних шибках, розписаний національним орнаментом посуд та старовинна зброя на дерев’яних стінах. Свідченням того, що українці з давніх давен були гарними господарями є зимові припаси, що розміщені на кроквах під стелею. Атмосферу домашнього затишку доповнить скрип дощок під ногами та справжня українська піч з жевріючим вогником, від якої віє спокоєм і теплом. Час від часу залу сколихує тужлива пісня скрипки, або ж голосистий акордеон кличе відвідувачів до танцю. Надзвичайно цікава екскурсія у минуле чекає на Вас і в другій залі «Буковинської корчми». Складається враження, що Ви потрапили у справжнісіньке українське село, у ті часи, коли ще повз ворота проїжджали козаки, попід вікнами стареньких мазанок буяли мальви, а у повітрі витала мелодія кобзи. Відродити національний український колорит у нашому закладі допомагає віз із волами, що застряг у болоті, домашня птиця на бантах та яскраві квіти. – Усе аби Ви могли поринути у справжню українську казку. І навіть відчути її на смак. Адже господарі корчми радо пригостять Вас вишуканими буковинськими стравами, приготованими за давніми рецептами. Тут Ви зможете поласувати борщем з галушками, скуштувати пампушки з начинкою та завиванці з грибами, а також спробувати справжньої мамалиги з овечою бринзою. Аби все перераховане смакувало ще краще, до національних страв – відповідний посуд. Усі страви подаються у глиняних глечиках, макітрах, кухлях та полумисках, які приносять господарі у традиційному буковинському вбранні.  Ви не були на Буковині, якщо не відвідали “Буковинської корчми”!

  "Ресторан Буковинська корчма" находится по адресу: Черновцы, вул. Головна, 141. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Буковинська корчма", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Черновцы, вул. Головна, 141"! Если Вам нравится "Буковинська корчма" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Ресторан Шарм 1,147 км.
  Ресторан Чернівці 0 км.
  Ресторан Буковинська корчма 0 км.
  Ресторан Буковинская звезда 0,994 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты