День і ніч
 

"День і ніч" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(0372) 54-24-41, (050) 948 72 82
Полное название: Ресторан День і ніч
Еще названия:День и ночь, restoran den i nich
Категории:
 • Рестораны Черновцов
 • Последние новости

  Все новости
   

  Кращі ресторани для весілля в Чернівцях

  Кращі ресторани для весілля в Чернівцях
  Добавлено 2014-09-11 15:52:40

  Хвилюючі моменти весілля та підготовки до нього змушують продумати усе до дрібниць. Але вагомий складник успішного весілля – вдало вибраний ресторан. У Чернівцях обрати ресторан для весілля не ...

   
  Читать Дальше
   

  Ресторан День і ніч

  Ресторан День і ніч здивує вас своєю вишуканою кухнею. Тут ви зможете відчути атмосферу комфортного і дивовижного відпочинку, при цьому насолоджуючись стравами румунської, української та європейської кухонь. Для нас важливо донести Вам тонкощі кожної страви, приготованого з бажанням здивувати та принести задоволення.

  Ресторан "День і ніч" має 2 зали - один на 170 місць, другий - на 150 місць. Загальна кількість посадочних місць -  320 місць. "День і ніч" пропонує своїм гостям відсвяткувати весілля, день народження, ювілей, корпоратив, хрестини чи інше свято.

   

  "Ресторан День і ніч" находится по адресу: Черновцы, вул. В.Чкалова, 30. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "День і ніч", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Черновцы, вул. В.Чкалова, 30"! Если Вам нравится "День і ніч" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Ресторан День і ніч 0 км.
  Ресторан Кварц 1,163 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты