Фаберже
Logo Фаберже
 

"Фаберже" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+38 (0372) 57 04 15, +38 095 227 81 46, +38 095 552 03 01
Полное название: Ресторан Фаберже
Еще названия:restoran faberzhe, ресторан в Чернівцях
Категории:
 • Рестораны Черновцов
 • Последние новости

  Все новости
   

  Кращі ресторани української кухні в Чернівцях

  Кращі ресторани української кухні в Чернівцях
  Добавлено 2014-09-12 15:21:10

  Традиції української кухні здавна відомі у всьому світі. Мабуть, ніхто не відмовиться від апетитного борщику, смачненьких вареників, пампушок або ж інших смаколиків, що походять з України. Страви саме ...

   
  Читать Дальше
   

  Кращі ресторани для весілля в Чернівцях

  Кращі ресторани для весілля в Чернівцях
  Добавлено 2014-09-11 15:52:40

  Хвилюючі моменти весілля та підготовки до нього змушують продумати усе до дрібниць. Але вагомий складник успішного весілля – вдало вибраний ресторан. У Чернівцях обрати ресторан для весілля не ...

   
  Читать Дальше
   

  Ресторан Фаберже

  У ресторані "Фаберже" у Чернівцях для кожного клієнта знайдуть саме ту родзинку, яка виокремить його свято з багатьох інших, а святкування у цьому ресторані запам"ятається всім гостям, які неодмінно повернуться у ресторан "Фаберже".

  У ресторані "Фаберже" Вас та ваших гостей побалують вишуканними блюдами української та домашньої кухні, блюдами найсвіжішими, ситнішими, приготованими відповідно до православної традиції. А пасторальні інтер'єри створять атмосферу добра і теплоти, яких деколи так не вистачає у нашому повному сучасності світі.

  Великий зал, в якому може розміститися до 200 чоловік, - бездоганно підходить до відзначення як сімейного так і корпоративного святкування. Малий зал, - де може святкувати 85 чоловік. Розкішний та затишний.

  "Ресторан Фаберже" находится по адресу: Черновцы, вул. Старокостянтинівська, 14 б. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Фаберже", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Черновцы, вул. Старокостянтинівська, 14 б"! Если Вам нравится "Фаберже" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Ресторан Фаберже 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты