Садиба
 

"Садиба" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(0372) 58-17-60, (050) 920-07-99, (099) 023-66-41
Полное название: Ресторан Садиба
Еще названия:restoran sadiba
Категории:
 • Рестораны Черновцов
 • Время работы:12:00-23:00

  Последние новости

  Все новости
   

  Кращі ресторани української кухні в Чернівцях

  Кращі ресторани української кухні в Чернівцях
  Добавлено 2014-09-12 15:21:10

  Традиції української кухні здавна відомі у всьому світі. Мабуть, ніхто не відмовиться від апетитного борщику, смачненьких вареників, пампушок або ж інших смаколиків, що походять з України. Страви саме ...

   
  Читать Дальше
   

  Ресторан Садиба

  Ресторан Садиба розраховано на банкет до 80 відвідувачів. Є VIP кабинка для 12 гостей. Ресторан Садиба - це новий заклад у Чернівцях, де інтер"єр виконано в українскому стілі.

  Завітайте до нас – у стару українську хату. Селянська піч, колоритні родинні фотографії та дзюрчання води у колодязі навіють на Вас ностальгію за бабусиним затишком. Тут готують страви переважно нашої національної кухні, рідкісні та надзвичайно смачні.

  У ресторані для вас - страви з екологічно чистих продуктів. Для клієнтів - організовуються святкування весіль, банкети, фуршети, дні народження, випускні, і інші свята.

  У ресторані - великий танцполл і музика «вживу».

  "Ресторан Садиба" находится по адресу: Черновцы, вул. Південно-Кільцева, 6. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Садиба", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Черновцы, вул. Південно-Кільцева, 6"! Если Вам нравится "Садиба" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Ресторан Садиба 0 км.
  Ресторан Бульвар 0,417 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты