"Бери все (Berivse)" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+380638537064
Полное название: Интернет-магазин Бери все (Berivse)
Еще названия:Berivse
Категории:
 • Все для декора интерьера Черновцов
 • Сайт:http://berivse.com.ua
  Время работы:09:00-18:00
  Наличие интернет-магазина Интернет-магазин

  Интернет-магазин Бери все (Berivse)

  Berivse: Інтернет-магазин Бери Все є один з зростаючих в Україні. Заснований в 2012 році магазин вийшов на ринок продажів, зробивши акцент на сегменті широкого асортименту побутової техніки та посуду
  Завдяки професійному та сумлінному підходу до ведення бізнесу, магазин став користуватися всезростаючої популярністю у користувачів мережі, поступово завойовуючи довіру Клієнтів, що в умовах сучасного наднасичене пропозиціями ринку є фактом що говорить самим за себе.
  Сьогодні ми пропонуємо нашим покупцям максимально розширений спектр напрямків, що охоплює практично всю різноманітність сучасної техніки, посуду та електроніки для будинку. Одночасно з цим асортиментну наповнення нашого магазину є одним з найбільш повних і глибоких.
  Основним завданням, яке ми ставимо перед собою з моменту заснування компанії, є надання нашим Клієнтам можливості широкого вибору і придбання високоякісної техніки, посуду по максимально доступною ціною з її доставкою в найкоротші терміни по всій території Україні.
  Нашими партнерами є провідні постачальники побутової техніки, посуду та електроніки, що займаються офіційним ввезенням на територію України сертифікованої продукції практично всіх відомих виробників, таких як: BergHOFF, Cook&co, Maestro, Pasabahce, Wilmax, Lessner, Clatronic, Bachmayer, Big Green Egg, Bohmann, Rotex, Zelmer, Braun, Скарлет, Bergner і багатьох-багатьох інших.

  Продукція, послуги:
   Барбекю
   Декор
   Дитячі набори
   Кухонні аксесуари
   Ножі
   Побутова техніка для гігієни
   Посуд для зберігання їжі
   Посуд для приготування
   Посуд для сервірування столу
   Сковорідки і сотейники
   Столові прибори
  Техніка для дому
  Техніка для кухні

  "Интернет-магазин Бери все (Berivse)" находится по адресу: Львівська обл.,м.Дрогобич вул.А.Міцкевича, 7. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Бери все (Berivse)", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Львівська обл.,м.Дрогобич вул.А.Міцкевича, 7"! Если Вам нравится "Бери все (Berivse)" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Интернет-магазин Бери все (Berivse) 0 км.
 • Все для декора интерьера Интернет-магазин
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты