"ФГ- НІКОСАД" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+38 095 510 2660, +38 095 337 8434
Полное название: ФГ- НІКОСАД
Категории:
 • Пищевая промышленность Черновцов
 • Сайт:http://nikosad.com.ua

  ФГ- НІКОСАД

  Фермерське Господарство "НікоСад" було засноване у 2004 році у селі Топорівці Новоселицького району Чернівецької області. Для створення власного саду ми використовували підщепи М-9, завезені з Італії, Німеччини, Польщі. Господарство спеціалізується на вирощуванні елітних сортів  яблук, груш, черешні, сливи, персиків, абрикосів і їх реалізацією як по Україні так і за кордон.

  Для того, щоб наша продукція була найкращою, ми постійно консультуємось з дорадниками з Польщі, Нідерландів, Італії, Німеччини,  їздимо на різні виставки, беремо участь у конференціях.  Для зберігання плодової продукції ми побудували нове сучасне сховище, що дозволяє точно і плавно контролювати температуру в камерах та зменшувати втрати маси під час зберігання. У результаті цього ми реалізуємо нашу продукцію протягом цілого року.

  "ФГ- НІКОСАД" находится по адресу: Черновцы, село Топорівці. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "ФГ- НІКОСАД", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Черновцы, село Топорівці"! Если Вам нравится "ФГ- НІКОСАД" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  ФГ- НІКОСАД 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты