Ефект
Logo Ефект
 

"Ефект" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:Для довідок та бронювання 0-999-111-444
Полное название: Кінотеатр Ефект
Еще названия:Кинотеатр Эфект
Категории:
 • Кинотеатры Черновцов
 • Кінотеатр Ефект

  Кінотеатр розташований в самому епіцентрі Чернівців, в пішохідній зоні. Вулиця Червоноармійська завжди була центральним місцем прогулянок і відпочинку жителів міста і гостей Чернівців, оскільки поруч розташовані установи, магазини, кафе, ресторани, банки, більярдні.

  В очікуванні сеансу або після нього, глядачі можуть перекусити в кіно-кафе, яке запропонує дуже смачний свіжий попкорн, хрустку закуску, кондитерські ласощі, декілька видів кави, легкі напої. Розташувавшись на зручний диванах відвідувачі можуть подивитися на екрані анонси нових фільмів.

  У кінотеатрі "Ефект" зручний для проведення тематичних заходів, конференцій, творчих зустрічей і презентацій, закритих переглядів і свят. Постійно приділяється увага дитячої аудиторії. У репертуарі кінотеатра щодня йдуть дитячі фільми.

  В кінотеатрі "Ефект" зал на 146 глядацьких крісел.

  Зручні крісла, з підставками для кока-коли і поп корна. М'яка оббивка стін, спеціальні звукопоглинальні плити на стінах та стелі створюють неповторну атмосферу якісного відпочинку. І найголовніше, забезпечують бездоганну акустику - ніякої ехо-камери або віддзеркалень. Підсвічування рядів і східців, яке не дозволить вам заблукати в непроглядній темряві залу. Оптимальний мікроклімат в залі підтримують спеціальні установки.

  Зал в кінотеатрі "Ефект" оснащений сучасним проекційним устаткуванням з екраном 11.2Х4, 8 метра. Важлива подробиця. Екран розташовані досить близько до глядачів. Ми хочемо зламати стереотип, про те, що кіно на великому екрані краще дивитися здалека. Чим ближче ви до екрану, тим ближче вам перипетії сюжету. І ще одна, відмінна новина для любителів місць в передніх рядах - якість зображення не залежить від місця розташування .

  Ще глибше зануритися у фільм допомагає звукова система Dolby Digital. Можливості цієї системи перетворять на звукового гурмана будь-якого - це вже не 3, а 4 канали оточення. Це відомий формат семиканального звуку : 6.1. Такий самий звук ви можете почути в кращих кінотеатрах світу. Звучання, яке оточує і захоплює в полон своєю приголомшуючою реалістичністю будь-якої людини, що знаходиться в залі. Готуйтеся здригатися, підстрибувати, від ніг до голови покриватися мурашками і плакати, тому що підступні режисери і звукооператори прекрасно обізнані про нові можливості системи Dolby Digital Surround.

  "Кінотеатр Ефект" находится по адресу: м. Чернівці, вул. Червоноармыйська, 184. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Ефект", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице " м. Чернівці, вул. Червоноармыйська, 184"! Если Вам нравится "Ефект" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Кінотеатр Ефект 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты