Аристократ
Logo Аристократ
 

"Аристократ" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(0372) 558-111, (0372) 558-108, (095) 442 22 45
Полное название: Ресторан Аристократ
Еще названия:restoran aristokrat, ресторан в Чернівцях
Категории:
 • Рестораны Черновцов
 • Гостиницы Черновцов
 • Сайт:http://aristokrat.cv.ua

  Последние новости

  Все новости
   

  Кращі ресторани для весілля в Чернівцях

  Кращі ресторани для весілля в Чернівцях
  Добавлено 2014-09-11 15:52:40

  Хвилюючі моменти весілля та підготовки до нього змушують продумати усе до дрібниць. Але вагомий складник успішного весілля – вдало вибраний ресторан. У Чернівцях обрати ресторан для весілля не ...

   
  Читать Дальше
   

  Ресторан Аристократ

  До Ваших послуг 3 зала ресторана "Аристократ". Загальна кількість посадочних місць - 500. До послуг клієнтів - новий готель Аристократ.

  Перший зал має 300 посадочних місць. Великий, просторий зал виконаний у яскраво розкішному класичному стилі. Інтер’єр оформлено в зеленому кольорі.

  Другий зал розрахований на 20 - 30 посадочних місць. Дизайн інтер'єру у бордових тонах виконаний на славу, адже виразно відчувається і європейський підхід, і унікальні авторські рішення. Цей зал привертає увагу своїм оформленням в класичному стилі.

  3 зал. Цей розкішний VIP зал має 15 місць. Оформлений в класичному стилі золотого кольору. Унікальність залу полягає в тому, наскільки різне враження він справляє в залежності від часу доби. Вдень для гостей - легка невимушену атмосфера, тут приємно провести корпоративний банкет для колег та друзів. Вечір надає атмосфері зала розкішну таємничість - приглушене світло та приємна музика налаштовують на відпочинок і відмінний настрій.

  "Ресторан Аристократ" находится по адресу: Черновцы, вул. Заводська, 31. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Аристократ", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Черновцы, вул. Заводська, 31"! Если Вам нравится "Аристократ" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Ресторан Аристократ 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты