"Veslo" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(0372) 90-26-90, +380 (50) 1581296
Полное название: Турклуб Veslo
Категории:
 • Турклубы Черновцов
 • Сайт:http://clubveslo.jimdo.com

  Турклуб Veslo

   Чернівецький обласний спортивно-туристський клуб "Весло" заснований 26 липня 2005 року. Основна мета діяльності Клубу: відродження і сприяння розвитку туризму на Буковині, формування здорового способу життя населення.

  Турклуб проводить заняття з історії рідного краю, екології, краєзнавства, етнографії, практичноії археології, з техніки пішохідного та водного туризму.  

  Турклуб "Весло" проводить заняття з підготовки інструкторів-організаторів з пішохідно-водного туризму та екскурсійних програм. Клуб організовує і проводить тури вихідного  дня, пішохідні, велосипедні походи в Карпати та водні походи по гірським річкам, а також різноманітні екскурсійні програми.

  Турклуб організовує, проводить та бере активну участь в різних святах, фестивалях (новорічно-різдвяні канікули, свято Нептуна-Івана Купала, етнографічні фестивалі).

  "Турклуб Veslo" находится по адресу: Чернівці, вулиця Університетська, 38. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Veslo", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Чернівці, вулиця Університетська, 38"! Если Вам нравится "Veslo" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Турклуб Veslo 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты