"КосМед" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+38(0372) 585-136, +38(03722) 7-67-23, +380661241771
Полное название: Центр естетичної медицини та косметологі КосМед
Еще названия:centr estetichnoi medicini ta kosmetologi kosmed
Категории:
 • Клиники здоровья Черновцов
 • Сайт:http://kosmed.com.ua
  Время работы:Понеділок-п'ятниця 9.00-19.00, Субота 10.00-15.00, Неділя - вихідний

  Последние новости

  Все новости
   

  Кращі медичні центри та клініки в Чернівцях

  Кращі медичні центри та клініки в Чернівцях
  Добавлено 2014-09-22 17:44:05

  Коли наш організм турбують хвороби або ж інші проблеми, хочеться чимскоріш налагодити його нормальне функціонування. На жаль, в більшості випадків це неможливе без втручання медичного персоналу. І саме ...

   
  Читать Дальше
   

  Центр естетичної медицини та косметологі КосМед

  Центр естетичної медицини та косметології «КосМед» Чернівці, ліцензія МОЗ України від 01.06.2009р. №471482, розпочав свою діяльність з 2002 року. Центр пропонує лікування, профілактику естетичних недоліків та хвороб шкіри. Центр естетичної медицини та косметології «КосМед» ліцензований за спеціальностями дерматовенерологія та сестринська справа. Спеціалісти центру естетичної медицини та косметології «КосМед» мають відповідні сертифікати та посвідчення, постійно проходять удосконалення свого рівня. Наші переваги в раціональному поєднанні сучасних апаратних методик з високим рівнем підготовки наших спеціалістів. Ми постійні учасники таких заходів, як «Міжнародний конгрес з прикладної естетики та косметології» м.Київ, «Сімпозіум з естетичної медицини» м.Москва, «Конференція спеціалістів в області фотомедицини» м.Москва, «Міжнародний форум Валлекс М» м.Москва. Наші ціни завжди нижче, ніж рівень нашої професійної підготовки. Ми допоможемо Вам зберегти Вашу молодість та красу. Ми завжди раді нашим пацієнтам. Індивідуальний підхід до пацієнта та конфіденційність, кваліфікованість та уважність, неупередженість та доброзичливість - наш принцип.

  "Центр естетичної медицини та косметологі КосМед" находится по адресу: Черновцы, Проспект Незалежності 42/19. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "КосМед", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Черновцы, Проспект Незалежності 42/19"! Если Вам нравится "КосМед" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Медичний центр ДАД Гіппократ 0,202 км.
  Центр естетичної медицини та косметологі КосМед 0 км.
  Студія краси Habiba beauty studio 0,792 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты