"Angelholm" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+38(0372)51-58-82, +38(066)769-14-87, +38(097)977-52-15
Полное название: Клініка Angelholm
Еще названия:Центр Травматології та Ортопедії
Категории:
 • Клиники здоровья Черновцов
 • Сайт:http://www.centre-trauma.com

  Последние новости

  Все новости
   

  Кращі медичні центри та клініки в Чернівцях

  Кращі медичні центри та клініки в Чернівцях
  Добавлено 2014-09-22 17:44:05

  Коли наш організм турбують хвороби або ж інші проблеми, хочеться чимскоріш налагодити його нормальне функціонування. На жаль, в більшості випадків це неможливе без втручання медичного персоналу. І саме ...

   
  Читать Дальше
   

  Клініка Angelholm

  Чернівцецький Центр Травматології та Ортопедії (шведсько-українська клініка «Angelholm» ) організовано у 1998 році за ініціативою фахівців Буковинської медичної академії, представників благодійної шведської організації  "Riverside" та хірургів-ортопмседів з м. Енгельхольм (Швеція). Головною метою створення Центру було широке впровадження сучасних методів лікування ортопедичних захворювань у медичну практику в Україні.

    Шведсько - українська  клініка „Angelholm”  була заснована   одинадцять   років   тому   з ініціативи  шведських  хірургів-ортопедів з метою діагностики та лікування ортопедичних   захворювань   за   сучасними   світовими  стандартами.

            Сьогодні  цей   медичний  заклад є лідером в області ендопротезування кульшового  та  колінного  суглобів.  Саме   тут,   вперше   в   Україні   було імплантовано  штучні  колінний  та  кульшовий  суглоби  фірми „Stryker” – світового  лідера  в  ортопедії  та  поверхневі  суглоби  відомої компанії „ De Puy”.   А  в  цьому (2009)  році  хірурги   клініки на чолі з головним лікарем, Заслуженого лікаря України,eксперта   з   ендопротезування,   кандидата медичних наук Ярослава  Васильчишина    імплантували   штучний  суглоб   швейцарської  фірми „SULZER”, а його безцементна ніжка  „Zweimuller”  стала легендарною в ортопедії та являється золотим стандартом безцементної фіксації  штучного імпланта. До речі,  дизайн та філософія ніжки  настільки вдалі, що їх не змінювали з 1986 року.  Та, нажаль, зареєстрували її  в нас цього літа  і  фахівці  клініки  почали імплантувати  її  першими в Україні.

   Пацієнти,  які   звертаються   у  клініку,  вже з перших кроків  оточені увагою  та  професійним  доглядом.  Повне  обстеження   хворого  забезпечує  німецько - українська  лабораторія  „ Букінтермед” (  всі методи лабораторної  діагностики   на   протязі   однієї  години).     Під    час   перебування   на стаціонарному  лікуванні  клініка  забезпечує   пацієнта  якісними  медикаментами, висококваліфікованим  доглядом,  повноцінним   харчуванням.

   На сьогоднішній день спектр послуг, які надає шведсько-українська клініка «Angelholm» принципово збільшений – це діагностика, хірургічне лікування, реабілітація та амбулаторне лікування.

  Клініка спеціалізується на проведенні первинного та ревізійного ендопротезування колінного та кульшового суглобів. Імплантація штучних суглобів – це єдиний спосіб уникнути інвалідності при важких захворюваннях та порушеннях опорно-рухового апарату. У нас вперше в Україні було імплантовано штучний колінний суглоб моделі "Scorpio" та кульшовий суглоб "Exeter" концерну Stryker, а  також кульшовий суглоб ASR компанії  DePuy, що засвідчено відповідними сертифікатами. Операції з ендопротезування виконуються з рекордно короткою тривалістю (імплантація кульшового суглобу – 30-60хв., колінного – 40-70 хв.). Операції проводять досвідчені хірурги, заслужені лікарі України – Васильчишиним Я.М. та Рубленик І.М. Операційний блок, де проводяться операції з первинного та  ревізійного ендопротезування, обладнано унікальною електронною системою подачі стерильного повітря зі стелі на зону операційного стола, що забезпечує чудові результати оперативних втручань.

  Оперативне лікування переломів – один з провідних напрямків діяльності шведсько-української клініки «Angelholm» - проводиться з використанням найсучасніших методик Дослідження та клінічна практика останніх десятиріч впевнено засвідчують, що використання металевих інтрамедулярних (внутрішньо кісткових) фіксаторів є одним з найбільш перспективних  методів лікування важких переломів та їх наслідків. Заслужений лікар України, академік АН УНП, професор І.М.Рубленик ще в 1970-х роках розробив і запатентував унікальну методику лікування крупних трубчастих кісток, котрій немає аналогів у світовій медичній практиці.

              В лікуванні міжхребцевих кил фахівці клініки використовують ефективні оперативні та неоперативні методи, такі як декомпресія хребта та стабілізуючі операції на хребті. Перевагами таких методів є низький травматизм, надійність та високі результати лікування.

  Артроскопічна хірургія та пластика зв'язок широко використовується в медичній практиці Центру при лікуванні захворювань колінного суглобу.

  Досконало відпрацьовано всі ланки технологічного ланцюга операцій, що дало змогу значно підвищити якість та звести до мінімуму тривалість оперативних втручань.

  В центрі працюють кабінети ультразвукової діагностики, денситометрії (діагностика остеопорозу) та магнітно-резонансної томографії.

  В Центрі ведеться робота по математичному та ортопедичному моделюванню.

  Досягнення Центру травматології та ортопедії визнано на державному рівні. У 2004 році ми стали лауреатом національного конкурсу "Кращі підприємства України" у номінації "Медицина та охорона здоров'я.

  Досягнення підприємства визнано на державному рівні. У 2004 році ми стали лауреатами національного конкурсу «Краще підприємство України» в номінації «Медицина та охорона здоров’я», а також неодноразово були переможцями Всеукраїнських конкурсів якості товарів та послуг.

  "Клініка Angelholm" находится по адресу: Черновцы, вул. Червоноармійська, 226. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Angelholm", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Черновцы, вул. Червоноармійська, 226"! Если Вам нравится "Angelholm" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Клиника Оксфорд Медикал 0,769 км.
  Клініка мікрохірургії ока АС 0,798 км.
  Клініка Оксфорд Медікал 0,765 км.
  Клініка Angelholm 0 км.
  Медицинская лаборатория Синэво 0,44 км.
  Медицинский центр БазисМЕД 0,143 км.
  Приватна клініка Оксфорд Медiкал 0,743 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты