"Меднеан" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(096) 923-25-33, (0372) 567-100
Полное название: Медичний центр Меднеан
Еще названия:medichnij centr mednean
Категории:
 • Клиники здоровья Черновцов
 • Сайт:http://mednean.com.ua

  Последние новости

  Все новости
   

  Кращі медичні центри та клініки в Чернівцях

  Кращі медичні центри та клініки в Чернівцях
  Добавлено 2014-09-22 17:44:05

  Коли наш організм турбують хвороби або ж інші проблеми, хочеться чимскоріш налагодити його нормальне функціонування. На жаль, в більшості випадків це неможливе без втручання медичного персоналу. І саме ...

   
  Читать Дальше
   

  Медичний центр Меднеан

  Пройшовши курс мануальної терапії в медичному центрі "Меднеан", людина може відчути значне полегшення, причому зверніть увагу - при лікуванні не будуть використовуватися жодні медичні препарати. 

  Медичний центр "Меднеан" - це профільна клініка, яка займається лікуванням захворювань хребта, суглобів, реабілітацією опорно-рухового апарату, спортивною реабілітацією та корекцією фігури.

  Центр використовує для лікування такі методи, як мануальна терапія та широкий перелік фізіотерапевтичних процедур. Процедури проводяться на сучасному обладнанні кваліфікованими спеціалістами.

  Лікування в медцентрі Меднеан, що знаходиться в Чернівцях - запорука Вашого здоров'я та довголіття!

  Побачити здоровий хребет можна надзвичайно рідко. Навіть ті, хто не відчуває дискомфорту, після мануальної терапії почувають себе зовсім по-новому. Літні люди вже звичні до болю, тому сприймають його як належне і не звертають уваги на те, що біль їх може і не турбувати зовсім. Треба лише пройти реабілітаційний курс. Мануальна терапія у разі виникнення проблем, а також здоровий спосіб життя – ось ключ у подоланні усіх хвороб!

  Є декілька важливих причин звернутися у наш медичний центр. Спочатку задайте самі собі питання. Що таке остеохондроз? Чи знаєте ви, що ця хвороба є наслідком прогресу? За останні роки остеохондроз перейшов на більш молодший вік, потерпають на нього не тільки літні люди, але і молодь також. Обмеження руху, переважно сидячий спосіб життя, недостатність фізичних навантажень – ось основні причини, через які можуть зміщуватися хребці, що приведе до виникнення болю в спині та сприятиме розвиткові остеохондрозу. А його, як кажуть лікарі, чудодійною пігулкою вилікувати неможливо. Не дивуйтесь, бо це дійсно так. І якщо справи настільки серйозні, допомогти може лише висококваліфікований спеціаліст.

  "Медичний центр Меднеан" находится по адресу: Черновцы, вул. Прип'ятська, 6 -а. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Меднеан", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Черновцы, вул. Прип'ятська, 6 -а"! Если Вам нравится "Меднеан" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Медичний центр Меднеан 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты